Vydělávejte z tepla
svého domova

Přicházíme s revolučním reklamním systémem, který si zamilujete.

Chci vydělávat

Jak funguje
náš reklamní systém

Rozhodli jsme se zatočit s nepoctivou konkurencí a připravili jsme pro naše uživatele transparentní a výdělečnou reklamní síť, díky které si můžete přilepšit až o pár set korun měsíčně navíc, k vašemu rodinnému rozpočtu. Začněte ještě dnes a získejte vaše uvítací bonusy ihned.

Registrace

Jednoduchá a rychlá registrace vám umožní začít vydělávat své první peníze během pár minut. Pokud se rozhodnete, účet můžete kdykoli zrušit.

Výběr kampaně

Každý den připravujeme nové a nové kampaně. Stačí kampaň otevřít, kliknout na libovolný odkaz a odměna se vám obratem připíše do peněženky.

Výplata

Jako jedni z mála v Česku vyplácíme výdělky už od částky 500 Kč. Jakmile této částky dosáhnete, můžete si peníze z peněženky nechat ihned vyplatit.

Po špatných zkušenostech s podobnými systémy jsem byla fakt skeptická. Prokliky.cz mě ale mile překvapily a první peníze už mám doma. Děkuji mnohokrát a jsem zvědavá, s čím mě zase mile překvapíte!

- Daniela Z. - Náchod

S rodinou ušetříme díky super kampaním nemalou částku za naše nákupy na internetu. Navíc za každý proklik dostáváme odměnu, nemůžu si stěžovat a těším se na další zajímavé kampaně!

- Daniel M. - Praha

Milá zákaznický podpora, úspora peněz a neustále rostoucí konto v peněžence :) Jedním slovem: Děkuji! Už jsem systém doporučila i v rodině a vyděláváme všichni! Rozhodně doporučuji!

- Kamila R. - Karlovy Vary

Proč my?
Jsme lepší než konkurence!

Reklamní systém prokliky.cz je budován na pevných základech a s jasným cílem - dosáhnout příští rok mety 100.000 uživatelů. Jsme si vědomi, že jedině poctivým a férovým přístupem této mety dosáhneme. Děkujeme za projevenou důvěru!

Moderní rozhraní

Přizpůsobili jsme náš systém i naprostým lajkům a začátečníkům. Vydělávat s prokliky.cz je jednoduché a zábavné.

Každým dnem rosteme

Díky oblibě prokliky.cz každý den roste počet uživatelů a díky tomu můžeme nabízet zajímavější kampaně a nabídky téměř denně.

Rychlé výplaty

Vyplácíme po dosáhnutí hranice 500 Kč! Znáte jiný reklamní systém, kde dostanete svoje peníze rychleji?

Zákaznická podpora

Ve všední dny je vám k dispozici on-line chat, kde jsou naši pracovníci připraveni vám s čímkoli pomoci.

O nás

Jsme skupina marketingových specialistů a marketing je naše parketa. Náš příjem však tvoří primárně spolupráce s inzerenty, kteří u nás spouští nové kampaně a díky tomu si můžeme dovolit nabídnout našim uživatelům bezkonkurenční podmínky a nejvyšší možné výdělky.

Chcete přilepšit vašemu rodinnému rozpočtu?

Vydělávání peněz na internetu nebylo nikdy jednodušší. Netvrdíme, že s námi zbohatnete, ale několika stovkami korun si každý měsíc určitě přilepšíte, pokud se rozhodnete využívat našich exkluzivních kampaní a nabídek. Začněte ještě dnes!

Chci vydělávat