Jsem přihlášen/a a co mám dělat teď?

Na stránce Kampaně najdete přehled dostupných kampaní, za které můžete dostat odměnu. Stačí si každou z nich otevřít a kliknout na libovolný odkaz. Případně postupujte dle instrukcí, které na detailu kampaně najdete.

Jak často jsou k dispozici nové kampaně?

Aktuálně přidáváme zhruba 5 kampaní týdně. V nejbližší době však začneme přidávat i několik kampaní denně a vy tak budete moci rychleji vydělávat. O každé nové kampani jste informování e-mailovým upozorněním, které si lze kdykoli vypnout či zapnout.

Jaká je výše odměn za jednotlivé kampaně?

Výše odměn je individuální. Zpravidla se však pohybuje v rozmezí od 0,25 do 1 Kč. Výši odměn stanovujeme tak, abychom byli schopni dostát svým závazkům a všechny uživatele, kteří dosáhnou výplatního minima, mohli vyplatit.

Necukáme se jako konkurence, která vám sice připisuje nesmyslné odměny, ale ve skutečnosti je nikdy nevyplatí nebo mají výplatní minimum nastaveno na několikatisícových limitech.

Je nutný bankovní účet?

Bankovní účet je nutný pro výplatu vašich odměn. Lze jej vyplnit až v momentě, kdy dosáhnete výplatního minima a budete si odměny chtít nechat vyplatit.

Jak odstraním svůj účet?

Na stránce Profil najdete ve spodní části odkaz Zrušit účet. Zrušení potvrdíte svým aktuálním heslem.

Obtěžují vás naše emaily a nechete si rušit účet abyste nepřišli o své výdělky? Stačí si na stránce Profil vypnout upozornění na nové kampaně.